ALP BİLGE YAZILIM

İSTANBUL/PENDİK

MAİL ADRESİMİZ:

info@alpbilge.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 08:30 - 18:30
Hafta Sonu : 08:30 - 14:00

Logo Ürün ve Hizmetlerimiz

Alp Bilgi Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri

LOGO SATIŞ VE DESTEK

logo yazılım destek

Firmamız kurulduğu 2006 yılından bugüne Logo Yazılım ticari yazılımlarının satışını yapmakta ve firmalara uygulama danışmanlığı hizmeti vermektedir. Uzman ve tecrübeli kadromuz ile orta ve büyük ölçekli firmaların iş verimliliği artırmaktayız. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar farklı bir çok sektörde edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize sadece destek hizmeti değil aynı zamanda özel yazılım ihtiyaçları konusunda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Logo Yazılım ile kuruluşumuzdan günümüze devam eden beraberliğimiz ve Logo Çözüm Ortağı statüsündeyiz. ALP BİLGE YAZILIM, özellikle günümüz koşullarında artı ve katma değer yaratmanın kritik öneminin bilincindedir.

 

 

LOGO TEKNİK SERVİS VE DESTEK

logo yazılım destek

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarlarınızda oluşabilecek donanımsal(Anakart, Ekran Kartı, Monitor, Harddiskin Bozulması vb) gibi sorunların veya yazılımsal oluşabilecek(İşletim Sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması, yazılımsal sorunlar vb) gibi sorunların teknik destek hizmetini teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde müdahale veya Alp Bilge teknik servisinde tamiri, bakımı, yenilenmesi, eski bilgisayarlarınıza yeni parçalar takılması(UPGRADE), hızlandırılması gibi işlemlerini kapsamaktadır.

 

 

LOGO YAZILIM DESTEK VE EĞİTİM

logo yazılım destek

Logo yazılım destek ve eğitim hizmetimiz, yeni kullanıcılarımıza program içeriği ve program eğitimi Alp Bilge yazılım ekibimiz ile siz değerli yeni kullanıcılarımızın hizmetine sunmaktayız, eğitim sonrası program kullanışı sırasında sormak istediğiniz tüm sorularınızı yazılım ekibimize hafta içi 08:30 – 18:30 ve  hafta sonu cumartesi ise 08:30 – 14:00 saatleri arasında arayıp tüm sorularınıza çözüm bulabilirsiniz. Logo yazılım destek hizmeti siz değerli kullanıcılarımız program akışı sırasında yaşanabilecek tüm sorunlarınızı hemen yazılım ekibimize hafta içi 08:30 – 18:30 ve hafta sonu cumartesi 08:30 – 14:00 saatleri arasında arayıp Alp Bilge yazılım ekibi ile siz değerli kullanıcılarımızın sorunlarına çözüm hizmeti sunmaktayız.

logo yazılım destek