ALP BİLGE YAZILIM

İSTANBUL/PENDİK

MAİL ADRESİMİZ:

info@alpbilge.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 08:30 - 18:30
Hafta Sonu : 08:30 - 14:00

Logo Tiger 3

Alp Bilgi Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri

logo tiger 3 bilgi

 LOGO TİGER 3 MODÜLLER

Malzeme Yönetimi Satınalma Yönetimi Satış Yönetimi (Kampanya) Finans Yönetimi Genel Muhasebe Duran Varlık Yönetimi Seri-lot, Stok Yeri Takibi Enflasyon Muhasebesi Ek Vergi (ÖTV, ÖİV) Talep Yönetimi Yönetici Konsolu Teminat Yönetimi Görev Zamanlayıcı İş Akışı Proje Takibi Webmaster Pratik Tablo ve Pivot Raporları Rapor Üretici ve Arayüz Uyarlama

SEKTÖRLER

Logo Tiger PLUS programı işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

KULLANIŞLI VE PRATİK ARAYÜZ

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Tiger 3’ün göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

ÖZELLİKLER

51 Kullanıcıya kadar arttırılabilir. 50 Firma için sınırsız dönem açılabilmektedir. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Alınan eğitimler sonrası kullanımı kolaydır. Ticari – Muhasebe – Sabit Kıymet – Üretim modüllerine sahiptir. Her türlü işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. TL’nin yanında istenilen dövizde işlem yapılabilmektedir. Tüm yazıcılar için standart raporlar hazır olarak gelmektedir. Değişen kanunlara göre sürekli güncellenmektedir. Anlık değişen yönetici konsolu ile raporlar heran elinizin altındadır.

 

 

ÖDEME ŞEKLİ

Nakit

Banka Havalesi

Kredi Kartı

Kırtasiyeler

 

 

DETAYLI BİLGİ

Daha fazla ürün, hizmet, tekinik destek ve detaylı bilgi için iletişim
444 43 19
Alp Bilgi Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri
logo tiger 3 fiyat hizmet ve teknik destek

logo yazılım destek