ALP BİLGE YAZILIM

İSTANBUL/PENDİK

MAİL ADRESİMİZ:

info@alpbilge.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 08:30 - 18:30
Hafta Sonu : 08:30 - 14:00

Teknik Destek Hizmetlerimiz

Alp Bilgi Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri

TEKNİK SERVİS VE DESTEK

logo yazılım destek

Teknik servis ve yerinde destek hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunlarınızı hafta içi 08:30 – 18:30 ve hafta sonu cumartesi 08:30 – 14:30 saatleri arasında hemen arayıp teknik servis ekibimize durum hakkında bilgi verildikten sonra teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Alp Bilge teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması (upgrade) gibi işlemlerini kapsamaktadır.

 

 

BAKIM VE ONARIM

logo yazılım destek

Bakım ve onarım hizmeti, bilgisayarlarınızın oluşabilecek ani sorunlar dışında Alp Bilge teknik servis ekibi ile ister yerinde isterseniz de Alp Bilge teknik servisinde tüm bakımlarının yapılması ve tarafınıza yapılan işlemlerin raporlanması hizmetini kapsamaktadır.

 

 

PERİYODİK BAKIM ANLAŞMASI

logo yazılım destek

Neden Gereklidir? Firmaya Maliyeti Nedir?
Maliyet bakımından Periyodik bakım anlaşmaları firmanızda ekstra bir eleman bulundurmaktan ve arıza durumlarında ödeyeceğiniz ücretlerden çok daha azdır. Yine donanımsal arızalarda parçalar çok daha ucuza temin edilir ve ücretsiz montajı yapılır. Düzenli olarak yapılan bakımlar cihazların ömrünü uzatır ve daha verimli çalışmasını sağlar. Telefonda Destek Hizmeti , Uzaktan Destek Hizmeti , Yerinde Destek Hizmetİ , Periyodik Bakım Hizmeti gibi.

 

 

MARKA & OEM SATIŞI

logo yazılım destek

OEM (Original Equipment Manufacturer) yani “Orjinal Ürün Üreticisi” anlamını taşır. Bilgisayar ürünleri kutulu satılır. Kutulu satılan bu ürünlere BOX ürün denir. OEM in çıkış nedeni toplu hale bilgisayar üretimi yapan firmalar için BOX (Kutulu) ürünler manasızdır, çünkü bu firmalar toplu halde bilgisayar üretimi yaptıklarından son kullanıcıya genellkile marka satarlar, dolayısı ile kullandıkları ürünler BOX değil OEM dir. Böylelikle birçok masraftan kesinti yaratabilirler. BOX ürünlerde hoş bir kutu kitapçıklar, cdler ve kullanım kılavuzları gelirken, OEM ürünler genellikle jelatin veya poşet içerisinde satışı yapılır.